Aktualności11 listopada - Święto Niepodległości

Uczniowie z sercami przepełnionymi głębokim poczuciem patriotyzmu składali wierszem, piosenką i tańcem Ojczyźnie hołd.
Szkolny poczet sztandarowy w składzie: Julia Stroisz, Aleksandra Śmiechowska i Błażej Kacprzak uczestniczył w gminnych obchodach odzyskania przez Polskę niepodległości.
Świąteczny dar serca dla Alanka Konkurs plastyczny rozstrzygnięty06.11.2019r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Matematyka dookoła Ciebie", realizowany w ramach Projektu Logikolandia finansowanego przez mFundację mBanku.
Komisja Konkursowa w składzie: pani Wicedyrektor Bożena El-Maaytah, pani Małgorzata Kasińska oraz pani Sylwia Izdebska przejrzała prace plastyczne nadesłane na konkurs ze szkół podstawowych Gminy Wielgie i dokonała oceny.

I miejsce zajęła Weronika Kamińska z SP w Wielgiem,

II miejsce zajęła Izabela Kwiatkowska z SP w Czarnem,

III miejsce zajęła Martyna Wyrwa z SP w Wielgiem.


Dodatkowo Komisja przyznała trzy wyróżnienia, które otrzymują:

Dominik Matraszek z SP w Czarnem,

Maja Strupczewska z SP w Zadusznikach

oraz Marcelina Zielińska z SP w Wielgiem.

Laureatom gratulujemy.

Wręczenie nagród odbędzie się 12.11.2019r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej w Wielgiem.

GALERIA PRAC

Niecodzienna lekcja historii

06.11.2019r. uczniowie klasy Va na historii przenieśli się do starożytnej Grecji. Przyszli przebrani za boginie i bogów, w rękach trzymali wykonane przez siebie atrybuty, charakterystyczne dla danego bóstwa. Podczas zajęć, rozwiązując różnego rodzaju zadania, wykazali się wiedzą zdobytą na wcześniejszych lekcjach.
Taka forma powtórzenia i utrwalenia wiadomości podobała się uczniom.
Halloween Night 

Uczniowie klasy Vc wraz z wychowawczynią Katarzyną Nawrocką doświadczyli niezapomnianych wrażeń z nocki w naszej szkole. Tematem tego wydarzenia było święto zmarłych na świecie. Uczniowie dowiedzieli się jak obchodzi się to święto w innych krajach takich jak Bułgaria, Chiny, Japonia, Meksyk i USA. Oprócz prac plastycznych były tańce i walka na poduchy oraz mecz piłkarski. Dziękujęmy bardzo za pomoc w zorganizowaniu tego wydarzenia i opiece pani Sylwii Górczyńskiej pani Patrycji Więcławskiej i pani Emilii Bielickiej.Dziewczęta i chłopcy z SP Wielgie w finale wojewódzkim!!!

30 i 31 października odbyły się półfinały wojewódzkie w unihokeju. Dziewczęta z SP Wielgie swój półfinał rozgrywały w Wielgiem 31 października, a chłopcy 30 w Bydgoszczy. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta z naszej szkoły awansowali do finału wojewódzkiego!
Skład dziewcząt: Oliwia Kurowska, Maja Ziemińska, Róża Dzięcielewska, Julia Stroisz, Magdalena Augustyniak, Wiktoria Gała, Karolina Jaworska, Aleksandra Śmiechowska, Julia Jaroszewska, Maja Wenderlich. Opiekun Michał Ziemiński.
Skład chłopców: Karol Winnicki, Wiktor Strupczewski, Robert Gola, Błażej Kacprzak, Bartłomiej Matuszyński, Kacper Kwiatkowski, Damian Borczyński, Bartłomiej Lewandowski, Eryk Ziemiński, Stanisław Krygier, Artur Stanżewski. Opiekun Krystian Gęsicki.Pamiętamy...„Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć – zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskości osieroconych serc..."


Członkowie Samorządu Uczniowskiego w zadumie i milczeniu udali się na miejscowy cmentarz, aby uczcić pamięć zmarłych pracowników szkoły.

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Mariola Skonieczna, Żaneta Świerczyńska


Ślubowanie klas pierwszych

29 października 2019 odbyła się uroczystość ślubowania pierwszoklasistów. Uczniowie zaprezentowali wiersze, piosenki, tańce oraz złożyli ślubowanie w obecności pani dyrektor i zaproszonych gości. Po części artystycznej odbył się słodki poczęstunek, pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.Nasze dziewczęta mistrzyniami powiatu w unihokeju!

25 października w Szkole Podstawowej w Wielgiem odbyły się zawody powiatowe w unihokeju dziewcząt. Mistrzyniami powiatu zostały dziewczęta z SP Wielgie. Drugie miejsce zajęła SP Mysłakówko, a trzecie SP Dobrzyń nad Wisłą. Dziewczęta z Wielgiego wystąpiły w składzie: Oliwia Kurowska, Julia Stroisz, Maja Ziemińska, Róża Dzięcielewska, Magdalena Augustyniak, Wiktoria Gała, Maja Wenderlich, Aleksandra Śmiechowska, Julia Jaroszewska. Opiekunem zespołu jest Michał Ziemiński.W świetlicy bawimy się i....... czytamy

Nasza świetlica to nie tylko miejsce do zabawy, rozmowy, odrabiania prac domowych, tworzenia różnych prac plastycznych. Wiemy, że można tu również czytać książki, a także posłuchać jak czytają nam inni. Zapraszamy i zachęcamy rodziców oraz chętnych uczniów do głośnego czytania w szkolnej świetlicy. Chętne osoby mogą zgłosić się do pani Agnieszki Kwaśniewskiej."Mój nauczyciel" - wyniki konkursu plastycznego

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu „Mój Nauczyciel". Szanowne jury w każdym obrazku dopatrzyło się wielu ciekawych elementów, wnoszących coś nowego do charakterystyki przedstawionego nauczyciela. Ostatecznie po wielu dyskusjach wyłoniono zwycięzców.
Klasy O
I miejsce - Alicja Fydryszewska, 02
II miejsce - Agata Kalinowska, 01
III miejsce - Joanna Nowińska, Przedszkole
Klasy I
I miejsce - Amelia Klepacz, I b
II miejsce - Karolina Myśliwiec, I a
III miejsce - Maria Tucholska, I b
Klasy II
I miejsce - Dawid Pilarski, II b
II miejsce - Wiktoria Skrzyńska, II b
III miejsce - Zuzanna Ostrowska, II a
Klasy III
I miejsce - Nikola Świerska, III b
II miejsce - Julia Meller, III b
III miejsce - Alicja Ręgocka, III bMamy Rekord w Pierwszej Pomocy!!!


W tym roku 16 października, w całej Polsce jednocześnie prowadziło resuscytacje aż 150 560 osób w 1 380 instytucjach!!!

To niesamowity wynik, który mogliśmy osiągnąć dzięki Waszemu zaangażowaniu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom wspólnego bicia rekordu oraz każdemu uczestnikowi.

Wspólnie zwróciliśmy uwagę na to, jak ważna jest umiejętność udzielania pomocy, że zasady powinien znać każdy i że każdy może uratować czyjeś zdrowie i życie.

Brawo dla nas wszystkich i do zobaczenia za rok!


Ratujemy i uczymy ratować


Z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca 246 uczniów naszej szkoły z klas IV – VIII, brało udział w próbie bicia rekordu w pierwszej pomocy. Wykonywali resuscytację krążeniowo – oddechową przez 30 minut! Akcja zorganizowana została przy współpracy z Fundacją WOŚP, Komendą Powiatową Policji w Lipnie i Strażą Pożarną.

GALERIA ZDJĘĆ

Komunikat!
Konkurs plastyczny w ramach projektu "Logikolandia"Zapraszamy do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym pod nazwą „Matematyka wokół Ciebie". Celem konkursu jest popularyzowanie matematyki oraz łączenie zainteresowań matematycznych i artystycznych.
Fundatorem nagród jest mFundacja mBanku finansująca projekt Logikolandia. O regulamin konkursu pytaj swojego nauczyciela plastyki.
Bezpieczni w drodze do szkoły

15 października odbyło się spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I – III z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Dobrzyniu n/Wisłą. Najmłodsi zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego zachowania w drodze do i ze szkoły. Dzieci chętnie zadawały gościom pytania i dzieliły się wcześniej zdobytą wiedzą.
Spotkanie przygotowała pedagog – Sylwia Izdebska.
Odnowiona i wyremontowana kuchnia w ZPO w Wielgiem

Zespół Placówek Oświatowych w Wielgiem otrzymał wsparcie finansowe w wysokości 80 000 zł ze środków budżetu państwa reprezentowanego przez wojewodę Kujawsko-Pomorskiego w ramach realizacji wieloletniego rządowego programu ,,Posiłek w szkole i w domu" na lata 2019-2023 w roku 2019.
Łączna kwota Projektu wynosiła 100 000,00 zł.
W ramach projektu ,,Posiłek w szkole i w domu" na lata 2019-2023 szkoła przeznaczyła otrzymane wsparcie na położenie żywicy na podłodze i założenie płytek na ścianach w kuchni szkolnej w Zespole Placówek Oświatowych w Wielgiem.
Zakupiliśmy również z powyższych środków: szafę chłodniczą, szafę mroźną, szatkownice wraz z przystawkami do mielenia mięsa i rozdrabniania warzyw i owoców, zestaw noży, 3 stoły ze stali kwasoodpornej.Święto Edukacji Narodowej

11 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Przedstawienie przygotowały dzieci z przedszkola pod kierunkiem pani Marleny Poznańskiej, p. Marty Baranowskiej, p. Magdaleny Ruchewicz, p. Agnieszki Rutkowskiej i p. Janiny Balcerowskiej. Mali artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
Na zakończenie Akademii głoś zabrała p. Dyrektor Dorota Pączek-Bazela, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pod koniec p. Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom.
Matematyka = Robotyka
W minionym tygodniu odbyły się kolejne zajęcia w ramach realizacji Projektu „Logikolandia".
Grupa uczniów z klasy 4a wzięła udział w pierwszych zajęciach z robotyki, podczas których dzieci nauczyły się sterować ozobotami i kodować dla nich trasę do pokonania. Uczestnicy warsztatów wykazali się przy tym niesamowitą kreatywnością oraz logicznym myśleniem.
Praca z ozobotami była możliwa dzięki fundacji mBanku, która wsparła zakup robotów i innych pomocy dydaktycznych na te zajęcia.Tornister misyjny - podsumowanie akcji 

Przybory szkolne, które zbieraliśmy w ramach akcji "Tornister misyjny" zostały już przekazane do włocławskiej siedziby Caritas, skąd pojadą do naszych afrykańskich kolegów i koleżanek. Koordynatorami akcji w naszej szkole byli nauczyciele: mgr Agnieszka Tucholska i mgr Agata Lipska. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę.


Wycieczka do lasu


Obcowanie dzieci z przyrodą to jedno z zadań naszej szkoły. Staramy się kształtować u dzieci szacunek do przyrody, uwrażliwiać na jej piękno i uświadamiać konieczność troski o jej ochronę. Dlatego też, we wtorek 8 października uczniowie klas III wybrali się na wycieczkę do lasu. Pod opieką pana leśniczego Mariusza Sobiecha przeżyli wspaniałą lekcję przyrody na świeżym powietrzu, utrwalili sobie warstwową budowę lasu oraz rozpoznawali i nazywali gatunki roślin i drzew. Zajęcia w terenie pozwoliły dzieciom zobaczyć wiele okazów roślin, które wzbudziły ich zachwyt ze względu na zapachy i kolory.
Wychowawcy klas III - Barbara Godlewska, Mariola SkoniecznaZdrowy uśmiech- to podstawa!

W tym roku szkolnym kontynuujemy zajęcia w ramach akcji „Niesamowity świat higieny jamy ustnej"- programu edukacji stomatologicznej Instytutu Blend- a-med Oral –B. Uczniowie otrzymali arkusze z ćwiczeniami, przewodniki dla rodziców i naklejki. Warsztaty w klasach III a i III b prowadziły p. Sylwia Izdebska i p. Anna Protas - Strychalska
Informacja

Informujemy, iż tegoroczna składka na Radę Rodziców wynosi 30 zł od dziecka. Jeśli pieniądze od całej klasy wpłyną do 25 listopada, klasa otrzyma 50% zwrotu. Jeśli ktoś jest w trudnej sytuacji materialnej, można zgłosić się do p. A. Kurowskiej i wypełnić druk zwalniający z opłaty.


Komunikat!

Z dniem 1 października uruchomiono dodatkowy popołudniowy kurs autobusów szkolnych. Szczegółowy rozkład jazdy w załączniku poniżej.
Tabliczka mnożenia górą!


 

4 października 2019 r., zgodnie z rokroczną tradycją, obchodziliśmy IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Nauczyciele i pracownicy naszej szkoły, łącznie z paniami dyrektor, zostali przepytani przez Patrol Tabliczki Mnożenia w składzie: Iza Łyżwińska, Anna Mosakowska, Natalia Naklicka i Marta Górecka. Wszyscy uczniowie klas III-VIII poddali się egzaminowi pisemnemu przeprowadzanemu w klasach. Uczestnicy, którzy poprawnie odpowiedzieli na 5 pytań, otrzymali pamiątkową odznakę oraz tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Gratulacje!!!Bezpieczeństwo w drodze do szkoły

W świetlicy organizowane są tematyczne zajęcia zgodnie z rocznym planem świetlicy. Dzieci w pierwszych tygodniach września w świetlicy zostały zapoznane z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w drodze do i ze szkoły. Po obejrzeniu prezentacji przygotowanej przez panią Agnieszkę Kwaśniewską i panią Agnieszkę Wyrwę „Bezpieczeństwo w drodze do szkoły" uczniowie malowali znaki drogowe oraz wykonali gazetkę tematyczną w świetlicy.Jesień, jesień kolorowa.........

Kto powiedział, że jesień jest smutna,
Że ma kolor szarego płótna,
Że jej prawie nie widać we mgle?
Kto to wszystko powiedział?
Ja nie!
Dla mnie jesień to pora wesoła,
Roześmiana i gwarna jak szkoła!
Lśniąca skórką kasztana na trawie,
W odlot ptaka wpatrzona ciekawie.
Jesień – roztargniona malarka
Gubi farby po lasach i parkach,
A ja biegam wciąż za nią z ochotą
I znajduję brąz, czerwień i złoto!

Marek Głogowski "Pora wesoła"

Jesień to bardzo bogata pora roku. Przynosi nam obfite dary: owoce, warzywa, dary lasu. Od 23 września jesień zagościła na dobre, nie tylko w otoczeniu, ale również w naszej świetlicy! Początkowo sale rozweselały kolorowe liście i widok jesiennych drzew, a stopniowo dołączały do nich inne prace. Dzieci wykonywały bardzo chętnie piękne prace plastyczne wykorzystując barwy i skarby jesieni tworząc tym samym cykl zajęć poświęconych tematyce jesiennej.

Uwaga! Świeża dostawa gier!Oto nowa oferta gier planszowych zakupionych dzięki fundacji mBanku w ramach realizacji  programu "Logikolandia".

 


Wycieczka do Gdańska 

27 września uczniowie klas 7b, 7c, 8a i 8b udali się na wycieczkę do Gdańska. Wycieczka ta była niecodzienną lekcją historii dla młodzieży.
Najpierw zwiedziliśmy Muzeum II Wojny Światowej, gdzie pogłębiliśmy swoją wiedzę o tym okresie historycznym. Informacje o  ofiarach i bohaterach wojennych przedstawiono w bardzo nowoczesnym obiekcie, w ciekawy, nowatorski sposób.
Po wizycie w muzeum, podczas spaceru po Starym Mieście, obejrzeliśmy najciekawsze zakątki Gdańska, m.in. znakomicie oddającą niepowtarzalny klimat i charakter miasta ulicę Mariacką, Bazylikę Mariacką zwaną często „Koroną Gdańska" oraz historyczną fontannę Neptuna.
Następnym punktem wycieczki był rejs na Westerplatte statkiem Dragon, stylizowanym na XVII-wieczny galeon. Podczas spaceru w ciepłych promieniach wrześniowego słońca przewodnik przybliżył nam najważniejsze informacje dotyczące tego historycznego miejsca.
Do domów wróciliśmy bardzo późno, ale w dobrych humorach, mając poczucie, iż ta wycieczka pogłębiła naszą wiedzę o II wojnie światowej oraz o wydarzeniach, które ją poprzedziły i które po niej nastąpiły.

Wycieczkę zorganizowała p. Anna Błaszczyk-Kwaśniewska, a opiekunami były p. Renata Fornalska i p. Dagmara Piernikowska.
26 września - Europejski Dzień Języków

W dniu dzisiejszym w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Z tej okazji uczniowie brali udział w konkurencjach międzyklasowych. Klasy 1-4 miały przeprowadzoną przez nauczycieli języka angielskiego lekcję dotyczącą Polski i jej sąsiadów, wykonywały flagi wybranych państw, które to wraz ze strojem prezentowały na spotkaniu finałowym. Uwieńczeniem akcji stały się wspólne zdjęcia przebranych barwnie uczniów z flagami.

Klasy V-VIII rozwiązywały quizy na temat krajów europejskich, wyszukiwały informacje na temat wylosowanych krajów, przygotowywały stoiska z potrawą narodową oraz ubierały się w barwy flagi danego kraju.

W klasach 1-4 zwyciężyła klasa I a, która wraz z wychowawcą, p. M. Pietrzak prezentowała barwy i flagi Polski.

W klasach V-VIII najwięcej punktów uzyskała klasa VIII b, która pod kierunkiem wychowawcy, p. D. Piernikowskiej przygotowała prezentację Włoch.

Wszystkie klasy bardzo się zaangażowały, świetnie prezentowały swoje dzieła, a przede wszystkim wymieniały informacje na temat różnych krajów, bawiąc się i ucząc od siebie nawzajem.
Obchody Europejskiego Dnia  Języków w naszej szkole zorganizowały nauczycielki języków obcych -p. Beata de Rosset, p. Monika Grzędzicka, p. Justyna Jaglińska, p. Katarzyna Nawrocka, p. Magdalena Ruchewicz.

Logikolandia - warsztaty plastyczne W ramach realizacji Projektu „Logikolandia", entuzjaści twórczości plastycznej wzięli udział w warsztatach plastycznych pod hasłem „2019 - Rok Matematyki". W trakcie zajęć powstało wiele ciekawych prac związanych z matematyką. Uczestnicy warsztatów wykazali się kreatywnością, rozwijali twórczą inicjatywę i pomysłowość w tworzeniu prac plastycznych.
Uczniowie korzystali z różnorodnych materiałów i przyborów plastycznych zakupionych dzięki wsparciu mFundacji mBanku.Posprzątaliśmy świat 

20 września uczniowie naszej szkoły wraz ze swymi opiekunami wzięli udział w sprzątaniu okolicy szkoły oraz terenu poza szkołą, partycypując w ten sposób w ogólnopolskiej akcji sprzątania świata będącej częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska „Clean up the World". Tegorocznej edycji programu przyświecało hasło: "Nie śmiecimy, sprzątamy, zmieniamy".
W celu rozpropagowania akcji i zachęcenia do większego zaangażowania się w sprzątanie, chętni uczniowie klas młodszych wykonali plakaty, które zostały rozwieszone w szkole.
Akcja zbierania śmieci została poprzedzona pogadankami na godzinie wychowawczej.
Nauczyciele biologii dziękują za zaangażowanie i zapraszają do udziału kolejnych programach ekologicznych.

Wizyta w Warszawie


23.09.2019r. klasa VII a zwiedzała stolicę. Wyjazd był nagrodą za zwycięstwo w konkursie SU „Aktywna klasa". Uczniowie zostali oprowadzeni po Stadionie Narodowym „Trasą piłkarza", zasiedli także w sali konferencyjnej. Następnie udali się do parku trampolin, gdzie energia ich wprost rozpierała. Mimo chłodu, uśmiech gościł na ich twarzach. Zobaczcie zdjęcia.
Goście z USA w naszej szkole


 19 września 2019r. na zaproszenie nauczycielki języka angielskiego p.Katarzyny Nawrockiej do naszej szkoły przybyli dwaj Amerykanie - Krystian Socha i Brian Houston z okolic San Francisco. Pracują oni jako ratownicy medyczni oraz pełnią służbę w amerykańskiej armii. Zachwyceni uczniowie z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali opowiadania o ich pracy. Prowadzili z nimi konwersację, zadając pytania po angielsku oraz doszukując się różnic między językiem angielskim a amerykańskim.
Pamiątką tego spotkania są wpis do kroniki szkolnej, niezapomniane wrażenia uczniów oraz liczne zdjęcia.Wyniki konkursu plastycznego klas I - III
„Moje wspomnienia z wakacji"GALERIA ZDJĘĆ

Samorząd Uczniowski z przyjemnością informuje, że konkurs plastyczny przeznaczony dla uczniów klas I - III „Moje wspomnienia z wakacji" został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Jury w składzie: panie dyrektor Dorota Pączek- Bazela, Bożena El Maaytah oraz pani Anna Strychalska nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Oto lista osób nagrodzonych w konkursie:

Klasy I
I miejsce - Julia Olszewska klasa Ia
II miejsce - Zuzanna Jabłońska klasa Ib
III miejsce - Szymon Lejmanowicz klasa Ia
Wyróżnienie- Jakub Zieliński klasa Ia

Klasy II
I miejsce - Agata Szczupacka klasa IIb
II miejsce - Natalia Maciejewska klasa IIa
III miejsce - Dawid Pilarski klasa IIb
Wyróżnienie - Klaudia Szychulska IIb

Klasy III

I miejsce - Oliwia Wilk IIIa
II miejsce - Bartosz Jankowski IIIb
III miejsce - Julia Meller IIIb
Wyróżnienie - Nikola Świerska IIIb

Nagrody specjalne
Zuzanna Ostrowska (klasa IIa), Bartosz Studziński (klasa IIIb), Łukasz Studziński (klasa IIIb).

Opiekunowie Samorządu Szkolnego: Mariola Skonieczna, Żaneta Świerczyńska

 


HURA...HURA...HURA

11 czerwca 2019r. został w naszej szkole przeprowadzony kiermasz charytatywny na rzecz ucznia klasy IIIb – Jakuba Górskiego.

W akcję z dużym zaangażowaniem włączyli się rodzice, członkowie rady pedagogicznej, społeczność uczniowska, pracownicy obsługi i administracji oraz wiele innych osób o dobrym i wrażliwym sercu.

Akcja przyniosła nieoczekiwany efekt – zebraliśmy 6007,03 zł!!!

Z całego serca serdecznie wszystkim dziękujemy i cieszymy się, że los Jakuba nie jest obojętny tak wielu osobom,

ORGANIZATORZY I RODZICE JAKUBAInauguracja roku szkolnego 2019/2020


Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 2 września 2019 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2019/2020. Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.
Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Znajdź nas na Facebooku
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem