Kadra


Dyrektorem Zespołu Placówek Oświatowych jest mgr Dorota Pączek - Bazela.

Funkcję Wicedyrektora pełni mgr Bożena El Maaytah.


Kadra pedagogiczna:
                         

 

Balcerowska Janina - wychowawca świetlicy, nauczyciel wspomagający

 

Baranowska Marta - wychowawca świetlicy

 

Betkier Aldona - język polski, język rosyjski, rewalidacja

 

Błaszczyk – Kwaśniewska Anna - historia, plastyka, rewalidacja

 

Boniecka Arleta - język polski, rewalidacja

 

Czekalska Katarzyna - biologia, nauczyciel wspomagający

 

Czupryniak Hanna - wychowanie fizyczne, rewalidacja

 

De Rosset Beata - język angielski

 

Falgowska Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna, bibliotekarz

 

Flakowska Agnieszka - historia, wychowanie do życia w rodzinie, nauczyciel wspomagający

 

Fornalska Renata - matematyka, nauczyciel wspomagający, rewalidacja

 

Gęsicki Krystian - wychowanie fizyczne

 

Godlewska Barbara - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

 

Grządzielewska Anna - język polski, rewalidacja

 

Guzowska Małgorzata - język polski

 

Izdebska Sylwia - pedagog, zajęcia socjoterapeutyczne

 

Jagiełło Krzysztof - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, rewalidacja

 

Jaglińska Justyna - język niemiecki, nauczyciel wspomagający

 

Jakubowska Urszula - religia, wychowanie do życia w rodzinie, nauczyciel wspomagający

 

Jankowska Emilia - nauczyciel wspomagający

 

Kacprzak Ewa - logopeda, nauczyciel wspomagający

 

Kalka Barbara - rewalidacja, nauczanie specjalne

Kaloski Marcin - wychowanie fizyczne

Kasińska Małgorzata - logopeda, nauczyciel wspomagający, rewalidacja

Klaban Joanna - chemia, nauczyciel wspomagający

Kłutkowska Elżbieta - nauczanie specjalne, rewalidacja

Kolczyńska Anna - nauczyciel wspomagający, nauczanie specjalne

Kubiatowska Bożena - matematyka, rewalidacja

Kubiatowska Ewelina - wychowanie przedszkolne, nauczanie specjalne, rewalidacja

Kubiatowska Marzanna - edukacja wczesnoszkolna

Kuligowski Piotr - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, etyka, rewalidacja

Kwaśniewska Agnieszka - wychowawca świetlicy, rewalidacja

Kwiecińska Edyta - wychowanie przedszkolne, nauczanie specjalne

Lipska Agata - religia, nauczyciel wspomagający

Moderski Marcin - geografia, doradztwo zawodowe

Nawrocka Katarzyna - język angielski

Olszewska Elżbieta - matematyka, rewalidacja, nauczyciel wspomagający

Orych Magdalena - nauczyciel wspomagający, nauczanie specjalne

Ośmiałowska Marzena - język polski, rewalidacja

Piernikowska Dagmara - informatyka, zajęcia komputerowe, edukacja informatyczna, język angielski

Pietrzak Marzena - wychowanie przedszkolne

Poznańska Marlena - wychowanie przedszkolne

Rutkowska Agnieszka - nauczyciel wspomagający

Skonieczna Mariola - edukacja wczesnoszkolna

Spryszyńska Małgorzata - nauczyciel wspomagający

Stanżewska Małgorzata -  nauczyciel wspomagający

Szarwas Małgorzata - język angielski

Szarwińska  Beata - edukacja wczesnoszkolna

Szparaga Marlena - wychowanie fizyczne, rewalidacja

Świerczyńska  Żaneta - fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa

Tucholska Agnieszka - religia, nauczyciel wspomagający

Trokowska Jadwiga - edukacja wczesnoszkolna

Wawrzonkowska Maria - edukacja wczesnoszkolna, nauczanie specjalne

Winnicka Irena - matematyka

Wiśniewska Justyna - wychowanie przedszkolne

Włodarska Teresa - przyroda, biologia, nauczyciel wspomagający

Wyrwa Agnieszka - technika, zajęcia techniczne, nauczyciel wspomagający

Zaremba Dorota - matematyka, rewalidacja, nauczyciel wspomagający

Zieliński Krzysztof - muzyka, plastyka


 

Przydział wychowawstw w Szkole Podstawowej:

Kubiatowska Marzanna  - Ia, s. 205

 

Falgowska Katarzyna  -   Ib, s. p.

 

Szarwińska Beata  -   Ic, s. 204

 

 

Godlewska Barbara -  IIa, s. 206

 

Skonieczna Mariola -  IIb, s. 107

 

 

Trokowska Jadwiga – IIIa, s. 203   

 

Wawrzonkowska Maria -  IIIb, s. 106

 

 

Winnicka Irena  - IVa, s.216

 

Szparaga Marlena  - IVb, s. 312

 

Nawrocka Katarzyna  -  IVc,  s. 224

 

 

Zaremba Dorota – Va,  s. 303

 

Flakowska  Agnieszka  -  Vb, s. 214

 

Włodarska Teresa  - Vc, s. 307

 

Guzowska Małgorzata -   Vd,  s.114

 

 

Grządzielewska Anna – VIa,  s.103

 

Fornalska Renata  - VIb, s. 304

 

Błaszczyk–Kwaśniewska Anna -  VIc, s. 306

 

 

Czupryniak Hanna –VIIa,  s. 212

 

Piernikowska Dagmara -  VIIb, s. 315

 

 

Boniecka Arleta – VIIIa,  s. 305

 

Beata de Rosset -  VIIIb,   s. 121

 

Moderski Marcin - VIII c, s. 113

 

 

Oddziały

 

Wiśniewska Justyna i Kwiecińska Edyta -  „0” 1,  s. 105

 

Pietrzak Marzanna -  „0” 2, s.104

 

Wysocka Monika -  Starszaki „0” przedszkole

 

Poznańska Marlena – Maluchy


Przydział wychowawstw w Gimnazjum:


III A – Betkier Aldona, s. 112

III B –
Klaban Joanna, s. 317

III C –
Kuligowski Piotr, s. 222

III D–
Ośmiałowska Marzena
, s.226







Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Znajdź nas na Facebooku
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem